рус | укр
» Ксения

Баланс влади

Драматичне використання геометричного малюнка спільно з сучасними меблями, створює грайливий ефект це Notting Hill таунхаусі.
Співпраця дизайнерів
Співпраця пари дизайнерів інтер'єру з різними смаками, могла би призвести до того, що цей п'ятиповерховий будинок в Ноттінг-Хілл складався б із двох половинок. Але завдяки відкритому і живому підходу до злиття ідей, вийшов урок в балансі і гармонії контрастів. Графічний  килим  кольору м'ятної пастелі контрастує з темно-синім, у спальні ми бачимо етнічні друковані фіранки. Гігантські чорні-білі смуги з'являються з нізвідки в противагу приглушених тонів на кухні, яка охоплює весь нижній цокольний поверх. Несподіваний хід, коли ми бачимо рожеві оксамитові подушки  у чоловічому кабінеті-вітальні. 
 


В передній частині вітальні, починається безпосередньо з передпокою засклені двері створюють елегантний архітектурний настрій, і нагадують смарт будинки по всій Європі. Ми бачимо неподільні вікна в кінці передпокою, які створюють вертикальну перспективу, оригінально виглядає м'ятний журнальний столик.

Зверніть увагу в усьому будинку, можна спостерігати смугасті килимки. Сходи теж виконана в чорно-білих кольорах.

Давайте розглянемо фотографії іншої частини будинку

  

3 люксових проекти
Квартира Трансформер
Сучасний китайський дизайн інтер'єру

 

Конструктор стилю
Басейн в стелі
Прямокутна Архітектура